O nas

VISBUD Projekt Sp. z o.o. to firma założona w 2009 r. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako przedstawiciel i partner handlowy firmy Heinrich Hahne GmbH & Co. KG oraz Ruredil S.p.A., wprowadzając na polski rynek chemii budowlanej nową jakość w budownictwie. Obecnie nasza oferta produktowa została znacznie poszerzona, aby móc jeszcze lepiej wspierać naszych klientów w realizowanych przez nich projektach. Biuro główne znajduje się we Wrocławiu, jednak działamy na terenie całej Polski. Nasza sieć sprzedaży to punkty obsługi klienta z zapleczem magazynowym, aby móc szybko i profesjonalnie odpowiadać na potrzeby klienta.

 • Zaufaj sprawdzonym specjalistom

  Jako firma rodzinna działamy i myślimy długofalowo, odchodząc od schematu wielkich korporacji. Chcemy budować pozytywne doświadczenia i trwałą relację z klientami oraz z naszymi współpracownikami, bazując na wzajemnym zaufaniu i otwartości. To czyni nas stabilną firmą i jest mocnym fundamentem tworzonego przez nas zespołu. Visbud-Projekt Sp. z o.o. to doświadczeni, zaangażowani ludzie, gotowi na nowe wyzwania, z nieustanną potrzebą rozwoju i chęcią dzielenia się wiedzą z innymi. Stawiamy na indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, udzielając wparcia technicznego na każdym etapie prac, oferując elastyczność w działaniu i dyspozycyjność. Celem naszych działań jest również podnoszenie świadomości wśród projektantów i wykonawców. Prowadzimy szkolenia dla firm, przedsiębiorców, zarządców nieruchomości oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy informacje techniczne dla projektantów i architektów. Przygotowani jesteśmy także do opracowywania ekspertyz i orzeczeń technicznych. W tym zakresie wykorzystujemy informacje z Działu Badań i Wdrożeń firm partnerskich oraz korzystamy ze wsparcia pracowników naukowych polskich uczelni technicznych.

 • Technologie i materiały dla budownictwa

  Podstawę naszej działalności stanowi współpraca z międzynarodowymi producentami materiałów budowlanych. Zaufała nam niemiecka firma Heinrich Hahne GmbH & Co. KG, która funkcjonuje w branży chemii budowlanej już od 1926 roku. Dystrybuujemy materiały intensywnie rozwijającej się polskiej marki MONOLITH. Jesteśmy również popularyzatorami niezawodnych produktów do wzmacniania i renowacji konstrukcji wchodzących w skład systemu Ruregold®, wdrożonych na światowy rynek przez RUREDIL S.p.A. , a obecnie sygnowanych marką RUREGOLD Srl. Ofertę firmy uzupełniają również produkty włoskiej marki NEWREDIL Srl (dawniej RUREDIL S.p.A.).
  Aby sprostać wymaganiom klientów, systematycznie wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty, odpowiadające najwyższym standardom i normom europejskim. Szczególną uwagę przywiązujemy do rozwijania naszej własnej marki MONOLITH. Dbamy o to, aby materiały sygnowane tym logiem, kojarzone były z gwarancją jakości na każdym etapie ich wdrażania na polski rynek budowlany.

Partnerzy

 • To polska marka istniejąca na rynku chemii budowlanej od 2009 r., którą cechuje szeroka oferta materiałowa. Proponuje rozwiązania, m.in.:

  • hydroizolacje bitumiczne z grupy BITUMAX, w zakresie ochrony przeciwwodnej i przeciwwilgociowej fundamentów i posadzek,
  • hydroizolacje mineralne do niezawodnego uszczelniania balkonów, tarasów oraz pomieszczeń mokrych,
   systemy zapraw do naprawy konstrukcji betonowych i żelbetowych MONOBET oraz torkrety i posypki utwardzające do posadzek,
  • hydroizolacje dachowe: bitumiczne, akrylowe i poliuretanowe, również do natrysku,
   system HARZ żywic epoksydowych, poliuretanowych i akrylowych stosowany do ochrony posadzek i innych powierzchni mineralnych,
  • żywice oraz kremy do iniekcji przeciwwodnych murów,

  MONOLITH to marka stworzona przez firmę Visbud-Projekt Sp. z o.o., aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku budowlanego. Oferujemy produkty wysokiej jakości, zgodne z obowiązującymi normami, jednocześnie dopasowane do potrzeb ekonomicznych inwestorów.

 • Firma Hahne to siła doświadczenia – od ponad 90 lat nieustannie zajmuje się wdrażaniem systemów ochrony budowli, oferując wysokiej jakości chemię budowlaną. Jest częścią międzynarodowej, cieszącej się ogromnym zaufaniem, grupy Sievert Baustoffgruppe. Przez wszystkie lata swojej działalności, obserwuje postęp technologiczny w budownictwie i aktywnie przyczynia się do jego rozwoju. Wspiera innowacje, kładzie szczególny nacisk na prace badawczo-rozwojowe, opracowuje pionierskie rozwiązania, dąży do produkcji materiałów prostych w stosowaniu, niezawodnych i przyjaznych dla środowiska naturalnego. Visbud-Projekt Sp. z o.o. współpracuje z marką Hahne od 2009 r., jest jej bezpośrednim przedstawicielem handlowym na terenie Polski, oferując następujące systemy:

 • Firma Ruredil S.p.A. od ponad 60 latach działała w branży budowlanej, zajmując czołową pozycję w rozwoju nowych produktów oraz technologii służących poprawie efektywności wykonywanych prac oraz niezawodności i bezpieczeństwa konstrukcji. W 2019 r. spółka uległa przekształceniu, przekazując swoje technologie i doświadczenie firmie NEWREDIL Srl oraz RUREGOLD Srl.
  Obecnie marka Newredil związana jest z sektorem produkcji betonu, badając i ulepszając dodatki służące poprawie jego właściwości mechanicznych, urabialności i trwałości. Oferta obejmuje również systemy zapraw do naprawy konstrukcji żelbetowych i betonowych oraz inne rodzaje materiałów mineralnych.
  Technologię kompozytowych wzmocnień strukturalnych przejęła firma RUREGOLD Srl, kontynuując rozpowszechnianie innowacyjnego systemu FRCM, służącego do stabilizacji i wzmacniania elementów konstrukcji murowych i żelbetowych obiektów przemysłowych, zabytkowych obiektów architektury oraz obiektów budowlanych na obszarach występowania szkód górniczych.