Aktualności

Szkolenie na Kopcu Kościuszki w Krakowie

Za nami szkolenie z innowacyjnych rozwiązań marki Monolith oraz Hahne. Spotkanie odbyło się 6 marca w Krakowie, na Kopcu Kościuszki, jednym z najbardziej charakterystycznych punktów architektury miasta.

Uczestnikom została przekazana solidna dawka wiedzy z zakresu poprawnego wykonywania hydroizolacji, z zastosowaniem profesjonalnej chemii budowlanej, oferowanej przez Visbud.
W szczególności skupiliśmy się na omówieniu tematu powłok bitumicznych PMBC/KMB w ujęciu nowej normy DIN 18533 oraz normy PN-EN 15814:2011.
Po zakończeniu części teoretycznej szkolenia odbył się pokaz praktyczny z aplikowania hydroizolacji bitumicznej BITUMAX 1K S marki MONOLITH metodą natrysku pompą tłokową. Produkt ten dostępny jest w kontenerach o pojemności 1000 l z możliwością wygodnego podłączenia pompy, co pomaga znacznie zwiększyć wydajność prac.
Zaprezentowaliśmy również płynną folię dachową REFLEX FD, natryskiwaną przy użyciu pompy perystaltycznej. Jest niezastąpiona na duże powierzchnie dachowe, tworząc wytrzymałe, bezspoinowe, wysokoelastyczne uszczelnienie, a dzięki białemu kolorowi redukuje nagrzewanie się dachu pod wpływem promieni słonecznych.

 

VisbudUser, 27 marca 2020