Aktualności

DNI BETONU 11-13.10.2021

W dniach 11-13 października 2021 r. w Wiśle uczestniczyliśmy w Dniach Betonu. Wiodącym tematem Konferencji było jakże ważne dla nas zrównoważone budownictwo i związane z nim wyzwania klimatyczne.

Dni Betonu to jedno z większych wydarzeń naukowo-technicznych Polski i Europy o tematyce budowlanej. Jako sponsor konferencji postanowiliśmy wystąpić z prezentacją naszego włókna FORTA-FERRO oraz systemu FRCM.

Dlaczego wybraliśmy do promocji właśnie te produkty?

Marki RUREGOLD oraz FORTA Corporation od samego początku zajmują czołową pozycję w rozwoju nowych produktów oraz technologii służących poprawie efektywności, niezawodności oraz bezpieczeństwa konstrukcji. Realizowany model rozwoju zawsze zmierzał do harmonizacji wymagań technicznych z ochroną środowiska, respektując kwestie trwałości materiałów, zgodności z normami dotyczącymi środowiska naturalnego oraz zdrowia użytkowników.

Jesteśmy usatysfakcjonowani, że braliśmy udział w tak rozwojowym i merytorycznym wydarzeniu jakim są Dni Betonu. Mamy nadzieje, iż tego typu konferencje wpłyną pozytywnie na budownictwo przyszłości i uczynią je lepszym dla nas, naszych dzieci oraz Ziemi.

VisbudUser, 30 stycznia 2022